מה זה בדיוק אפגד ICF ?

ריכזנו עבורכם רשימה של שאלות נפוצות שנשאלנו על ידי הלקוחות שלנו.

שאלות כלליות ליזם ולמי שבונה את ביתו

האם המערכת עומדת בתקנים?

כן, מערכת אפגד ICF עומדת בכל התקנים הישראליים

האם אפגד ICF כבר בנתה בעבר בניינים?

כן, ניתן לראות בניינים שנבנו עם מערכת אפגד ICF וישנם גם בניינים בתהליך בנייה. הייחודיות היא שהמערכת פתוחה שיודעת להתאים את עצמה לכל עוביי הבטון ולכל אתגר בתוכנית בנייה והכל עפ"י דרישת התקנים. בנוסף, היתרון הגדול בבניית בניינים עם מערכת אפגד ICF, הוא מערכת מובנית שפיתחנו לעיגון חיפוי אבן, כבר במעמד הקמת השלד.

האם אנו מבצעים / עושים את הביצוע?

לא, חברת אפגד ICF הינה המפיצה והמשווקת הבלעדית של ICF ITALIA ואיננה קבלן מבצע. עם זאת, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מגוון קבלנים בסיווג ג' 1-5 הפרוסים בכל רחבי הארץ אשר תודרכו על ידינו לעבודה עם המערכת ואנחנו יכולים לסייע לך באיתור קבלן. בנוסף, אנחנו כל הזמן מדריכים קבלנים נוספים ואנחנו מספקים הדרכה, ליווי וסיוע לכל אורך תהליך הבנייה. בהחלט ניתן לעבוד עם קבלן אשר לא מכיר את המערכת שלנו – אנו נדאג ללוות אותו לכל אורך התהליך. אל דאגה, בסוף התהליך הוא לא ירצה לחזור לבנייה קונבנציונאלית…

האם אנחנו חורגים מתקציב?

לאחר ניתוח שלל הפרוייקטים החל מוילות פרטיות ועד בניינים רבי קומות ובהנחה שהמבצע "מנצל" את כל יתרונות המערכת מרמת השלד ועד הגמרים, אין חריגה מתקציב ביחס לבנייה הקונבנציונלית גם אם הפרוייקט לא תוכנן מראש ל-ICF. כל זאת מוכח בפרוייקטים שבוצעו עד היום.

האם אנו מקצרים לוחות זמנים?

אכן כן, אפגד ICF מאפשרת קיצור משך הבנייה של השלד והגמר בכ-  30% בהשוואה לשיטות הקונבנציונליות.

קבלן מנוסה הבונה עם מערכת אפגד Icf יכול בהחלט "לנצל" את ההדרכה והליווי שלנו ולסיים את תהליך העבודה הרבה יותר מהר מקבלן הבונה בשיטות הקונבנציונאליות.

איפה יש פרויקטים קיימים?

ניתן לראות את פריסת הפרויקטים בעמוד המפה שלהלן (לחץ כאן).

ניתן לבוא ולראות פרויקט בזמן בנייה. מתאמים זאת דרך המשרד שלנו בטלפון….

האם המערכת מוגבלת בגובה הבניין? עד איזה גובה אפשר לבנות?

המערכת אינה מוגבלת לגובה בניין מבחינה הנדסית. לאחר בדיקה שלנו אנו ממליצים ליזמים/קבלנים לבנות עד 10 קומות בגלל הכדאיות הכלכלית.

האם יש לנו יתרון בסביבה ימית?

בוודאי – הברזלים שלנו נמצאים בתוך הבטון, בין 2 לוחות של פוליסטירן מוקצף והינם מוגנים בשכבות הגנה רבות ובקושי חשופים לפגיעה הנובעת מקרבה לסביבה ימית.

האם ניתן לבנות ממ"דים?

כן, בהחלט. בזכות המערכת הדינאמית שלנו ומגוון גדלי הגשרים המחברים בין הלוחות, ניתן לבחור את עובי הבטון. באם נדרש עובי בטון של 40 ס"מ, פשוט מזמינים גשרים בגודל 40 ס"מ ומחברים אותם בין לוחות ה- ICF וכך נוצרת תבנית המתאימה לממ"ד.

בממ"ד אסור שבקיר הפנימי יישאר הפוליסטירן המוקצף וגם לזה יש לנו פתרון: יש לקלף את התבנית ה-ICF הפנימית ולחשוף את הבטון. וזאת עפ"י דרישות הג"א.

מה השוני מבלוק רביד?

השוני המהותי הוא שהבנייה עם מערכת אפגד ICF היא  בתבניות ללא תפסנות עם פילוס מירבי, להבדיל מהשיטה הקונבנציונלית אשר בה בונים עם בלוק רביד.

במה מערכת אפגד ICF שונה מהמתחרים?

מבלי להיכנס למפרטים טכניים שאותם נשמח לאפיין בשיחה טלפונית או בפגישה עם אחד מאנשי המכירות שלנו, להלן ההבדלים המהותיים בין המערכות:

  • ראשית המערכת שלנו פתוחה, כלומר התבניות והגשרים מגיעים לשטח בנפרד. מה שמקנה הובלה של מ"ר גדול יותר ללא נפח, פיזור של התבניות והגשרים לפי התוכנית במעמד האספקה לפי עוביי הקירות, חסכון משמעותי בפחת מאחר וכל תבנית תלויה בפני עצמה ולא תלויה בשנייה, אורך התבנית שלנו הוא 1.2 מטר בניגוד לתבניות המתחרים שהן במידה של כ-50 ס"מ דבר המקנה פחת בעבודה בהקמת השלד ופחות חיזוקים לפילוס הקיר.
  • במערכת שלנו הקיר הסופי הינו תבנית חיצונית, בטון ותבנית פנימית (בטון לפי הגודל הנדרש 15,20,25,30 ס"מ) .
  • בניגוד למתחרים ע"י חריצת התבנית הפנימית אנו מיישמים את כל מערכות החשמל, אינסטלציה ותקשורת ללא חציבה.
  • כמו-כן המוצר שלנו בעל תקנים אירופיים כאשר הצפיפות והדחיסות של התבנית היא גבוהה משמעותית משל המתחרים. 
  • היתרון המשמעותי המבדיל אותנו משאר חברות ה-ICF בארץ הינו, שאנו חברת בת של חברת בנייה ולא רק יבואנים/יצרנים. יש לנו צוות שמלווה כל פרוייקט משלב התכנון בפגישות אל מול היועצים והמתכננים ועד שלב הביצוע, בהגעה פיזית לאתר, כולל הדרכה פרטנית לכל העובדים ביישום הקמת הקיר, ציוד הפילוס, התקנת משקופים עיוורים, התקנת תשתיות להנחת אבן יבשה, חיבור לתקרה וכן חיבור לכלל הספקים לטובת מגוון חיפויי חוץ וכל האלמנטים הנוספים הנדרשים.
  • כמובן שאת כל ציוד הפילוס ומתקני העזר לטובת המערכת אנו מספקים לשטח ללא עלות.
  • הליווי הצמוד והניסיון שצברנו מאפשרים לנו ללוות מגוון פרוייקטים כגון: בנייה רוויה, תמ"א, ממדים, הרחבות קיבוציות, בריכות שחיה פרטיות וציבוריות, בתים פרטיים ומבני ציבור.

האם זו בנייה קלה?

לא. מדובר בבנייה המחליפה את הבנייה הקונבנציונאלית בבלוקים או עם תבניות ברנוביץ'. בין לוחות ה- ICF יוצקים בטון ומקבלים בית עמיד יותר וחזק יותר.

מהם זמני האספקה?

הסחורה מסופקת באופן מיידי עם דרישת הלקוח . בארץ יש מלאי של 10 אלף מ"ר.

האם אפשר לעשות תוספות בנייה?

אפשרי בהחלט וזאת בכפוף להנחיית הקונסטרוקטור.

יש לכם שאלות נוספות ?
נשמח לעמוד לעזרתכם

חייגו עכשיו 072-393-9933

(או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי)