אפגד Icf מלווה אותך מקצועית בכל תהליך הבנייה

אנחנו מעריכים אתכם מאוד שאתם ממשיכים לחקור וללמוד איך אתם משפרים את עצמכם ובודקים את הדרך הנכונה ביותר לבניית קירות הבית. היתרונות של אפגד Icf הם רבים מאוד, אך הכנו עבורכם מספר יתרונות בולטים ונשמח להיות לך כעזר.

בניה במערכת אפגד ICF מאפשרת ייעול משמעותי בתהליכי הבניה של השלד והגמר. הבניה בתבניות עשויות פוליסטירן מוקצף משפרת את איכות הביצוע ומקצרת תהליכים באופן משמעותי.

הבנייה באמצעות שיטת ICF בעלת יתרונות רבים  :

מהירות הבנייה עם אפגד Icf

בנייה מהירה עם אפגד Icf

כולנו רוצים מהר יותר :
אפגד ICF מקצרת את הליך הבנייה לפחות בכ- 30%

לסיים את פרויקט הבנייה מהר יותר
בניה במערכת אפגד ICF מאפשרת בנייה מואצת של השלד.
פעולת הנחת והרכבת התבניות קלה ופשוטה ומקצרת את משך הבניה של השלד והגמר בכ-30% לעומת השיטות הרגילות. המשמעות של זה מאוד ברורה, פחות ימי עבודה של עובדים וגם פחות עובדים = פחות עלויות !
בעניין שאלת האם כל קבלן יכול לבנות עם אפגד ICF ?! התשובה לכך היא בהחלט כן!!!
קבלן הבונה עם מערכת אפגד ICF בהחלט מרוויח נוחות ומסיים את תהליך העבודה הרבה יותר מהר מקבלן הבונה בשיטות המיושנות. העולם עובר ל ICF – אל תישאר מאחור.

דיוק בביצוע השלד עם אפגד Icf

עם אפגד Icf הקירות ישרים ומדוייקים

קירות הבית אף פעם לא ישרים ?!
עם אפגד ICF הקירות ישרים ומדוייקים !

כשבונים עם אפגד Icf, בונים נכון ומקבלים את התוצאה הרצויה.

בניה עם מערכת אפגד ICF מאפשרת בנייה של קירות ישרים ומדוייקים בקלות ובמהירות. הדבר מתאפשר הודות לשימוש במתקני יישור ייעודיים – בינדרים, אותם אנו מספקים.

הבינדרים מוברגים באופן ישיר לעוגנים מפלסטיק המוטמעים בתוך התבנית. כאשר בחלקם העליון מתחבר פיגום קונזולי ייעודי אשר מקל על העובד בעת יציקת הבטון. ניתן אף לכוון את הקיר מייד עם סיום היציקה בעוד שהבטון רטוב. השימוש בבינדרים נעשה בכדי לשמור על פילוס הקירות ולמנוע זליגת בטון בין הקיר לרצפה.

אם נעשה השוואה גסה בין השיטות השונות בדיוק הקירות נקבל :

אפגד ICF

100
קירות ישרים

בלוק שחור

50
קירות ישרים

בטון

25
קירות ישרים

בלוק לבן

25
קירות ישרים
בונים קירות ישרים עם אפגד ICF

פילוס גם בהנחת החיפוי החיצוני בתלייה יבשה
היתרון הבולט של המערכת הינו בהכנת תשתית העוגנים לטובת תליית האבן היבשה (למשל אבן ירושלמית). העוגנים (הקרויים בפינו סכינים) זוכים לקיבוע באמצעות ברזל הזיון הפנימי והבטון עוד במעמד הקמת השלד ולפני היציקה. החיפוי החיצוני מונח על גבי מסילות רוחביות ואופקיות אשר מעוגנות לסכינים. אם יש צורך להחליף אבן אחת, ניתן לבצע זאת בפשטות רבה.

יישום פשוט, קל ונוח של תליית אבן יבשה
אופן יישום החיפוי החיצוני בתלייה יבשה מאפשר מרווח בין הקיר לאבן של כ- 6 ס"מ, דבר המאפשר הנחת תשתיות וצנרת בחלקו החיצוני של המבנה, מוסתר על ידי החיפוי. עובדה שמקנה טיפול במפגע בעתיד (למשל פיצוץ צינור) בחלקו החיצוני של הבית, מבלי לפגוע בשלוות הדיירים ובסדיקת קירות המבנה הפנימי.

כל היתרונות שלעיל מקנים פילוס, דיוק, קיצור זמן, חסכון בפיגומים ובחציבות, בהשוואה לשיטת היישום המקובלת בבנייה הקונבנציונאלית. התהליך מתוכנן ומלווה על ידי קונסטרוקטור ועומד בכל התקנים הנדרשים.

אתר בנייה בטיחותי, נקי, מסודר ושקט

נקי ומסודר עם אפגד Icf

אפגד ICF יוצרת חסכון עצום בכמות העץ והמסמרים, בכמות הפסולת ובשטח הנדרש להתארגנות ולאחסון
הרבה יותר נעים לעבוד באתר בנייה נקי ומסודר
עבודה עם אפגד ICF יוצרת אתר נקי ומסודר יותר

חיסכון אדיר בעלויות ניקיון האתר
האספקה של מערכת אפגד ICF לשטח נעשית לפי שלבי וקצב הבנייה. כל שטח קומה מסופק בנפרד על משטחים מנויילנים ומקודדים.
אספקת מערכת אפגד ICF כוללת לוחות, גשרי פלסטיק או מתכת לחיבור בין הלוחות, בגדלים התואמים לתוכניות, בינדרים (מתקני פילוס עם פיגום קונזולי), תבניות פינה ועוד. לפרטים נוספים ראה בספר המוצר.

כל חלקי המערכת חוסכים שטח אחסון והתארגנות. בנוסף, בבנייה עם מערכת אפגד ICF משתמשים במתקני פילוס ממתכת, רב פעמיים המסופקים על ידינו – ואין צורך בעץ בהקמת מעטפת קירות השלד.
הדבר מקטין את כמות הפסולת שיש לפנות מאתר הבניה שנאמד בחיסכון כספי רב.

ייעול עבודות הגמר - פשטות בחריצת תשתיות

תמונה בה רואים כיצד התשתיות חרוצות בקירות ה- ICF בבית

המערכת גורמת לייעול עבודות הגמר
אפגד ICF מייעלת את ביצוע עבודות הגמר

פשוט וקל יותר לבצע את עבודות הגמר עם המערכת שלנו
עם אפגד ICF פשוט וקל יותר לחרוץ תשתיות של חשמל, אינסטלציה ותקשורת. יישום והנחת תשתיות חשמל ואינסטלציה מתבצע ביעילות ובמהירות גם בשלב השלד וגם בשלב הגמר – בתהליך קל ומהיר של חריצת הפוליסטירן המוקצף.

הדבר מקטין באופן משמעותי את שברי הבלוקים והבטון בשלב זה ומקטין את כמות הפסולת שיש לפנות מאתר הבניה שנמדד בחיסכון כספי רב.

ביטול הצורך בעגורן וצמצום ימי השכרת פיגומים

הרבה יותר קל עם אפגד ICF- אדם שסוחב לוחות ICF לבנייה, ללא שימוש בעגורן

חיסכון עצום בהשכרת ציוד
קשה להאמין שככה אפשר לסחוב חומרי בניין

פשוט וקל יותר לבצע את עבודות הבנייה עם המערכת שלנו
לא צריך לסחוב יותר בלוקים, או להרים תבניות בטון מוכנות. מערכת אפגד ICF בנויה מלוחות פוליסטירן מוקצף, קלות ונוחות לנשיאה. אופן היישום של המערכת הוא פשוט ולא מצריך שיקול דעת של הפועל. חיבור הלוחות נעשה על ידי גשרי פלסטיק או מתכת ותוך כדי יישום הקירות, הנחת המשקופים העיוורים ויישום העוגנים לטובת תליית האבן היבשה, אנו מחברים את הבינדרים עם הפיגום הקונזולי בהברגה ישירה לתבניות לצורך פילוס. כמה פשוט, כמה נוח, כמה מהר.

עבודה עם כוח אדם מצומצם

צמצום עובדים באתר

צמצום משמעותי של עובדים
אפגד ICF מאפשרת לך לצמצם את כוח האדם

אחד הדברים שמדהימים את הקבלנים שבונים עם מערכת אפגד ICF היא היכולת לבנות את כל מעטפת הבניין / הבית עם מס' עובדים בודדים. הבנייה עם המערכת פשוטה וקלה מאוד ליישום, כך שגם עובדים ישראלים, בין אם חיילים משוחררים או מהמגזר הדתי /חרדי מוכנים לעבוד בבנייה.
במידה והינך זקוק לסיוע בגיוס כוח אדם מתאים, אנו יכולים לספק עובדים ייעודיים שכבר מכירים ו/או בנו עם המערכת. אם יש לך עובדים משלך, אנו נגיע לשטח ונדריך אותם לעבוד עם המערכת

מניעת סדקים ורטיבות בקירות הבית

מניעת סדקים עם אגפד Icf

אף קבלן לא אוהב לחזור ולתקן סדקים
אפגד ICF מונעת כמעט לחלוטין את הסדקים והרטיבויות בקירות הבית

 

סדקים בקירות

כולם מכירים את זה וכולם היו שמחים להיפתר מזה
עבדתם כל כך קשה על הפרויקט, סיימתם, מסרתם את הבית לדייר… ואז מתחילים התלונות על סדקים פה וסדקים שם, ואתם כקבלנים נאמנים ואחראים חוזרים שוב ושוב לפרויקט שכבר נגמר וכבר סיימתם ומתקנים.
כמעט בכל הבתים הנבנים בשיטות הקונבנציונליות, דיירי הבית סובלים מסדקים בקירות. הסדקים הללו נוצרים לרוב במקומות בהם ישנו חיבור בין שני חומרים, למשל בין עמוד הבטון לבין הקיר הבנוי מבלוקים, ו/או בשל סיבות נוספות:

  • יציקת הבטון אינה סדירה ואחידה, דבר אשר גורם לפערים באופן הייבוש של הבטון ובכך נוצרים סדקים.
  • יש צורך לאשפיר את הבטון במהלך היציקה מאחר וישנה זליגה של הנוזלים בין תבניות העץ.
  • במהלך השנה הראשונה בעקבות תזוזה של הקרקע שעליו יושב המבנה נגרמים סדקים בחלקים מקירות הבית אשר אינם נוצקו במהלך אחד.

מערכת אפגד ICF יוצרת מעטפת אחידה אחת ושלמה של כל קירות הבית מבטון מאחר והיציקה של כל קירות מעטפת הבית נעשית ביום אחד, כולל ממ"ד. כמו כן מאחר והבטון "עטוף" בתבניות, אין בריחה של נוזלים ואין צורך באשפרה. עובדות אלה מונעות סדקים מאחר וכל קירות מעטפת הבית הם יחידה אורגנית אחת.

רטיבות

כמעט בכל הבתים הנבנים בשיטות הקונבנציונליות, דיירי הבית סובלים מרטיבות בנקודות החיבור בין רצפה לקירות ובין קירות לתקרה מאחר ואין רצף של יציקת הבטון. בנקודות המפגש נוצר חיבור בין חומרים בעלי תכונות שונות.

בבנייה עם מערכת אפגד ICF נקודת המפגש בין הרצפה לקירות ובין הקירות לתקרה נעשית באותו מעמד של היציקה, מה ששומר על תכונות אחידות. בנוסף, הפוליסטירן המוקצף עמיד בפני חדירת מים.

אפגד ICF

0.50
שיראו סדקים

בטון

10
שיראו סדקים

בלוק לבן

99
שיראו סדקים

בלוק שחור

99
שיראו סדקים

ליווי אישי ומקיף משלב התכנון ועד סיום שלב הגמרים.

ברגע שיש החלטה לבנות או לשנות את הפרויקט לבנייה ב- ICF אנחנו מלווים את כל היועצים לטובת התאמת המערכת (קונסטרוקטור, אדריכל, חשמלאי וכו'). אנחנו גם מסייעים בתמחור של הקבלן אל מול הלקוח שלו וכן בהכנת כתב כמויות.

בנוסף, אנו מעניקים ליווי צמוד בשלב המעשי, ביישום בכדי לוודא ולדאוג שכל מה שנאמר במשרדים יבוצע בשטח עם שמירה על יתרונות המערכת ואימוץ כל מערכות היישום לטובתה.
הצוות של אפגד ICF מלווה את הקבלן המבצע החל משלב התכנון ועד סיום שלב הגמרים. הליווי כולל:

  • ליווי כל יועצי הפרויקט, לרבות האדריכל, הקונסטרוקטור, קבלן החשמל, קבלן האינסטלציה, ומתן דגשים להתאמת הבנייה עם מערכת אפגד ICF.
  • ליווי הקבלן וסיוע בהכנת כתבי כמויות לקירות ה- ICF . וכן סיוע בתמחור.
  • הדרכות מקצועיות לקבלן המבצע ולעובדים לצורך הכשרתם לבנייה עם מערכת אפגד ICF. במידת הצורך, יש לנו אפשרות לספק קבלני משנה עם עובדים ייעודיים אשר הוכשרו מבעוד מועד, לבנייה עם מערכת אפגד ICF.
  • התאמה ופיתוחים בהתאם לאתגרים התכנוניים הנדרשים, לרבות: התאמה של המשקופים העיוורים לתוכנית האדריכלי, עוגנים לתליית אבן יבשה עוד במעמד הקמת השלד.
  • הצוות הטכני מלווה את הפרויקט בשטח מיומו הראשון תוך יישום הנחת התבניות, פילוס, התקנת משקופים עיוורים, בקרה על ההכנה לתשתיות, חיבור לתקרה ובקרה לפני היציקה.
  •  כחלק מהשירות אנו דואגים לחיבור עסקי בין הקבלן, יזם לבין כל אחת מחברות המוצרים הנדרשים לבנייה לרבות מוצרי איטום, חיפוי, אלומיניום, חימום ועוד במחירים אטרקטיביים ביחס למחירי השוק עם שירות וליווי צמוד לרבות מתן הדרכה בשטח על אופן היישום, ע"י כל אחד מהספקים.

כשאנחנו עובדים יחד, אלה יחסים ארוכי טווח

מזל טוב! בחרת לבנות פעם ראשונה עם מערכת אפגד ICF.

כבר רשמנו למעלה שאנחנו מלווים ומדריכים אותך ואת הצוות לכל אורך תהליך הבנייה, עכשיו נרחיב על מערכת היחסים בינינו עם סיום הפרויקט הראשון. אנחנו עובדים עם מגוון יזמים, יועצים, מתכננים ועוד. נקרות בפנינו הזדמנויות בנייה רבות ולעיתים מבקשים מאיתנו שנשדך קבלן שכבר יודע לבנות עם המערכת. בכל פעם שמבקשים מאיתנו לחבר לקבלן שיודע לבנות עם מערכת אפגד ICF אנחנו שולחים לקבלנים הרלוונטיים (מיקום גיאוגרפי, סיווג נדרש וכו') את הבקשה וניתנת להם הזדמנות להגיש הצעת מחיר לפרויקט המדובר.

נשמח לעמוד לשרותכם

חייגו עכשיו 072-393-9933

(או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי)